Завантаження...

Український далекобійник загинув на Туманному Альбіоні

Український далекобійник загинув на Туманному Альбіоні

Водія української вантажівки убили під час суботнього відпочинку в Лондоні.

 

15 вересня через порт Дувр у Великобританію на фурі прибув 45-річний український водій Віталій Скрипняк. Вихідні він провів в Лондоні, на Хейлі-роуд, де є велика парковка для вантажівок, якою охоче користуються іноземні компанії.

 

18 вересня після спілкування з іншими водіями Віталій з нез'ясованих причин подався на найближчий залізничний вокзал Бельведер, де на нього приблизно о 22:00 напав злочинець. Зловмисник завдав всього один удар ножем, але він виявився фатальним для українця.


«Розслідування було розпочате після того, як в поліцію надійшло повідомлення про людину, яку знайшли поранененою біля залізничного вокзалу Бельведер о 22:13 в суботу, 18 вересня. Незважаючи на зусилля екстрених служб, 45-річний Віталій Скрипняк з Львівської області (Україна) помер на місці події» - Витяг із повідомлення британської поліції


Цього тижня поліція повідомила, що заарештувала 27-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві водія вантажівки. Причини нападу поки не називають. Правоохоронці шукають свідків, які допоможуть з'ясувати всі обставини цієї справи.
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.