Завантаження...

Українські перевізники здійснили 975 тисяч е-бронювань дозволів

Українські перевізники здійснили 975 тисяч е-бронювань дозволів

Українські перевізники зробили близько 975 тисяч замовлень в електронній формі через транспортний портал е-послуг за час реалізації пілотного проекту е-бронювання дозволів на міжнародні автоперевезення пасажирів і вантажів, який стартував на початку 2020 року.

 

Про це, як пише ЦТС, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

 

"Ще на початку минулого року у співпраці з "Укртрансбезпекою" був введений пілотний проект з е-бронювання дозволів для перевізників через транспортний портал електронних послуг. З тих пір в новому форматі перевізниками було здійснено близько 975 тис. електронних бронювань.

 

Щоб врегулювати процедуру замовлення бланків дозволів на перевезення в електронній формі, разом з спільнотою перевізників були розроблені і внесені відповідні зміни до Порядку оформлення і видачі дозволів на міжнародні автоперевезення пасажирів і вантажів (наказ МІУ №116 від 17 березня 2021 року) ", - зазначив Криклій.

 

За словами міністра, внесені до Порядку зміни також передбачають скасування норми про зобов'язання повернення бланків дозволів протягом 90 днів, можливість оформлення дозволів по копіях документів в разі вилучення оформленого дозволу компетентним органом іноземної держави, викрадення, втрати або закінчення терміну дії дозволу, коли транспортний засіб перебуває на території іноземної держави.

 

Також зміни передбачають введення форми відмови, яку надаватиме інспектор перевізнику в разі невідповідності пред'явлених документів або відсутності дозволів в пункті видачі дозволів, та форми відмови, яка надаватимуть в разі відмови в анулюванні дозволів.

 

Крім того, введено оновлення переліку дозволів та країн, які мають обмежені річні квоти, і зараз ці обмеження стали максимально гнучкими, що дозволить більш ефективно планувати логістику перевезень.

 

Також введено зміну форми бланка дозволу України і запроваджено санкції до перевізників, які будуть зловживати попереднім замовленням бланків дозволів в електронній формі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.