Завантаження...

Україна випередила Росію в глобальному рейтингу інновацій

Україна випередила Росію в глобальному рейтингу інновацій
У загальній таблиці, що нараховує 131 державу, Україна в 2020 році зайняла 45 місце
 

Україна зайняла 45-е місце в глобальному рейтингу інновацій, який складає щорічно Світова організація інтелектуальної власності (СОІВ) спільно з бізнес-школою INSEAD (Франція) і Корнельському університетом (США). При цьому наша країна розташувалася трохи вище за Росію, яка зайняла 47-й рядок.

 

Основою для складання рейтингу, який СОІВ публікує з 2007 року, є "глобальний індекс інновацій", що враховує такі параметри, як дослідження, людський капітал, інститути, інфраструктура, розвиток бізнесу, знання і технології, креативність.

 

У загальній таблиці, що нараховує 131 державу, Україна в 2020 році зайняла 45 місце (між Таіландом і Румунією).

 

На перше місце в рейтингу цього року автори доповіді поставили Швейцарію. За нею йдуть Швеція, США, Великобританія і Нідерланди. Китай - на 14 місці.

 

ВОІВ займається питаннями політики, зміцнення співпраці, надання послуг та інформації в галузі інтелектуальної власності. Це самофинансируемого установа системи ООН. В ВОІВ входить 191 держава.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.