Завантаження...

Україна і Польща домовились відкрити нові пункти перетину кордону

Україна і Польща домовились відкрити нові пункти перетину кордону
Нині на кордоні двох країн працюють 8 автомобільних пунктів пропуску
 

Україна і Польща працюють над збільшенням кількості пунктів пропуску на державному кордоні та пропускної спроможності діючих.

 

Про це повідомив президент Володимир Зеленський в ході українсько-польського економічного форуму, передають Українські Новини.

 

«Сьогодні на українсько-польському кордоні діє 8 автомобільних пунктів пропуску. Очевидно, що їх недостатньо. Ми дійсно працюємо з нашими партнерами, щоб збільшити і кількість нових пунктів пропуску, і пропускну здатність всіх існуючих пунктів», - сказав він.

 

За його словами, Україна також працює над поліпшенням стану автодоріг, що ведуть до пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

 

Також президент наголосив на необхідності спільного ефективної протидії контрабанді.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.