Завантаження...

Україна і Казахстан домовилися про цифрові дозволи на автоперевезення

Україна і Казахстан домовилися про цифрові дозволи на автоперевезення
Фото пресслужби Мінінфраструктури
 

Міністерство інфраструктури України і Міністерство індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.


Документ глави транспортних міністерств обох країн підписали 12 листопада, під час візиту до Казахстану українського міністра Владислава Криклія.

 

Меморандум передбачає спільну роботу, яка дозволить:

- спростити процедури обміну дозволами на здійснення міжнародних автоперевезень;

- перевести паперові бланки дозволів в електронну форму;

- обмінюватися існуючим досвідом та інформацією для взаємної вигоди.

 

“Зміцнюємо торговельно-економічну співпрацю між Україною і Казахстаном. Щойно разом з моїм колегою – віцеміністром індустрії і інфраструктурного розвитку Беріком Камалієвим уклали Меморандум щодо співпраці у сфері обміну дозволами на міжнародні автоперевезення. Ми хочемо суттєво поглибити співробітництво для більш швидкого та безперешкодного руху вантажів, плануємо якнайшвидше запровадити цифрові дозволи на автоперевезення. Вдячний казахстанській стороні за готовність співпрацювати”, – сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

 

Перехід на цифрові дозволи сприятиме розвитку транспортної галузі в обох країнах, а також позитивно відобразиться на їх економіці та товарообороті.

 

Також з метою підвищення конкурентоздатності коридору ТРАСЕКА проводиться робота з впровадження єдиного транзитного дозволу між країнами-учасницями проєкту.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.