Завантаження...

Україна де-факто зупинила експансію МАЗів на свій ринок

Україна де-факто зупинила експансію МАЗів на свій ринок

Україна ввела ввізне мито в розмірі 35% на весь транспорт, який виготовляється Білорусі. Таке рішення прийняла українська міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі.

 

У комісії кажуть, що раніше Білорусь ввела утилізаційний збір на колісні транспортні засоби з України. Також білоруська сторона створила нерівні умови для участі українських підприємств у держзакупівлях. Все це перешкоджає доступу української продукції на ринок сусідньої країни.

 

«Такі дії Білорусі суперечать Договору про зону вільної торгівлі і є дискримінаційними і недружніми», - сказано в повідомленні комісії.

 

У зв'язку з цим Україна була змушена ввести згадану мито, яка почне діяти наступного тижня.

 

До речі, на початку квітня влада Львова прийняли рішення відмовитися від закупівлі 100 автобусів білоруського заводу МАЗ через режим Олександра Лукашенка. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.