Завантаження...

"Укравтодору" надали вдвічі менше держгарантій – хай більше будує за кошти інвесторів

"Укравтодору" надали вдвічі менше держгарантій – хай більше будує за кошти інвесторів

Уряд України затвердив надання в 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 млрд. грн. і перелік проектів, на реалізацію яких можуть бути залучені кошти під ці гарантії.

 

Для порівняння, у 2020 році "Укравтодору" надали держгарантії на 23,5 млрд. грн. Зокрема, торік "Укравтодор" 28 квітня отримав держгарантію на 19,274 млрд. грн., 18 грудня - на 1 млрд. грн. і 22 грудня на 2,25 млрд. грн. та 1 млрд. грн.

 

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №327 від 2 квітня, оприлюдненою в п'ятницю, "Укравтодор" може залучати позики під ці держгарантії терміном до 15 років, а процентну ставку та інші їхні умови буде визначено в кредитному договорі або рішенні про емісію облігацій за погодженням із Мінфіном.

 

Цією самою постановою уряд затвердив нову редакцію паспорта Державної цільової економічної програми автодоріг загального користування держзначення на 2018-2022 роки. Згідно з нею, цього року бюджетне фінансування скоротиться до 56,81 млрд. грн. із 96,03 млрд. грн. минулого року, а наступного воно знизиться до 47,65 млрд. грн.

 

Загальний обсяг фінансування цього року буде зменшено до 85,25 млрд. грн. з 115,73 млрд. грн. минулого року зі зростанням наступного року до 92,86 млрд. грн. за рахунок збільшення інших джерел фінансування, зокрема коштів інвесторів: до 39,02 млрд. грн. із 12,93 млрд. грн. минулого року та 24,04 млрд. грн. цього.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.