Завантаження...

Угорщина надасть нашим перевізникам 900 транзитних дозволів у IV кварталі

Угорщина надасть нашим перевізникам 900 транзитних дозволів у IV кварталі
А на 2021 рік встановлена попередня квота на рівні 31 750 дозволів для українських перевізників
 
 
 

Україна і Угорщина домовилися про надання українським вантажоперевізникам додаткових 900 транзитних дозволів на здійснення автомобільних перевезень.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства інфраструктури.

 

Домовленість була досягнута в ході засідання українсько-угорської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.

 

«За результатами тривалої дискусії було досягнуто домовленості про додаткові 900 транзитних дозволів без оплати транспортного податку на 2020 рік, які будуть передані через посольство України в Угорщині на початку четвертого кварталу 2020 року. На 2021 рік встановлена попередня квота на рівні 31 750 дозволів для українських перевізників», - йдеться в повідомленні.

 

Українська сторона порушила питання зниження транспортного податку для українських перевізників, які виконують перевезення по території Угорщини на підставі дозволів зі сплатою податку. «Однак угорська сторона повідомила, що розмір транспортного податку є однаковим для перевізників усіх іноземних держав і до компетенції Міністерства інновацій і технологій не належить питання зниження даного податку», - сказано в повідомленні.

 

Також українська сторона ініціювала обговорення проблемних питань, пов'язаних із здійсненням перевезень з дозволами, які передбачають оплату транспортного податку.

 

«Представник Митної служби Угорщини поінформував українську сторону, що чинні правила оплати податку на автотранспортні засоби визначені на законодавчому рівні і це питання належить до компетенції Міністерства фінансів Угорщини, зате угорська сторона Комісії пообіцяла опрацювати це з Компетентним відомством Угорщини та письмово повідомити про прийняті рішення», - відзначають в МІУ.

 

До речі, у 2020 році вже відбувся обмін додатковими 8000 дозволами з Румунією, однак Міністерство інфраструктури України повторно ініціювало перед Румунією питання чергового додаткового обміну дозволами.

 

Наприкінці серпня Міністерство інфраструктури отримало від Польщі 4711 дозволів і 4600 транзитних дозволів Словенії для українських перевізників.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.