Завантаження...

Uber в Україні більше не можна викликати по телефону

Uber в Україні більше не можна викликати по телефону

Сервіс замовлення таксі Uber скасував можливість викликати автомобілі телефоном. Компанія відключила короткий номер 9988 і примусово переводить клієнтів на мобільний додаток.

 

Останні кілька років таксі компанії можна було замовити за коротким номером 9988. Ця послуга діяла в трьох містах: Львові, Одесі та Києві. Але її затребуваність була невелика. Голосовим викликом користувалися лише 10% клієнтів.

 

Тепер за номером 9988 викликати таксі не вийде. Автовідповідач повідомляє, що скористатися сервісом можна тільки за допомогою програми в мобільному телефоні.

 

Джерело
 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.