Завантаження...

У ЄС готують новий пакет митних реформ

У ЄС готують новий пакет митних реформ

Реформа має набути чинності з 2028 року та, згідно з ініціативою, продовжить розвиватися до 2038 року. Основне нововведення стосується створення Data Hub – єдиного європейського онлайн-порталу, який у 2038 році замінить нинішні 111 національних ІТ-систем. У хабі завантажуватимуться і збиратимуться всі дані про компанії, які активно торгують на єдиному ринку. Портал управлятиметься новим митним органом ЄС, створеним для нагляду за центром даних.

 

За оцінками ЄК, заміна існуючої митної ІТ-інфраструктури в державах-членах ЄС на новий центр даних заощадить державам-членам до 2 млрд. євро на рік на операційних витратах.

У 2028 Data Hub відкриється для електронної комерції, а в 2032 стане доступною для інших імпортерів. У 2035 році буде розглянуто питання про те, чи можна поширити цю можливість на всіх трейдерів, коли Hub стане обов'язковим, починаючи з 2038 року.

 

Реформа також скасовує чинний поріг, на підставі якого товари вартістю менше 150 євро звільняються від мита, що часто використовується для ухилення від оподаткування.

Законодавчі пропозиції тепер будуть надіслані до Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу для затвердження, а також до Європейського економічного та соціального комітету для консультацій.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.