Завантаження...

У сусідів трохи погіршало дизпаливо

У сусідів трохи погіршало дизпаливо

Цього року якість дизельного палива, що продається на АЗС Польщі, трохи погіршилась.

 

Інформацію оприлюднило Управління з конкуренції та захисту прав споживачів Польщі (UOKiK).

 

Із січня до кінця квітня 2021 року Торговельна інспекція Польщі взяла на перевірку 532 зразки рідкого палива, в тому числі 248 зразків бензину і 284 зразка дизельного палива. На даний момент інспектори виявили, що 12 зразків рідкого палива не відповідають вимогам якості. Це становить 2,26% від всіх досліджених зразків.

 

При цьому велику частину складають зразки дизельного палива. Всі проби газу (LPG), відібрані за цей період, відповідали вимогам якості.

 

Торговельна інспекція Польщі проводить перевірки рідкого палива з 2003 року. Під час першої перевірки відсоток проб рідкого палива, що не відповідають вимогам якості, склав 30%. У наступні роки кількість порушень зменшилася і з 2016 року залишалося нижче 4%. У минулому році Торговельна інспекція зазначила низьку якість у 1,88% перевірених проб рідкого палива. Це трохи більше, ніж результати перевірки в 2019 році (1,86%).


Контроль якості рідкого палива здійснюється двома способами. По-перше, президент UOKiK випадковим чином вибирає станції і вказує їх відповідній регіональній торговельній інспекції для контролю - як зазначається, цей метод вибору найкраще відображає реальну картину якості палива в Польщі. По-друге, Торгова інспекція перевіряє тих підприємців, щодо яких надходили скарги або інформація від правоохоронних органів або у яких раніше були виявлені порушення. Перевірки охоплюють виробників палива, оптовиків, склади і операторів заправних станцій.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.