Завантаження...

У Польщі посилили покарання за порушення ПДР

У Польщі посилили покарання за порушення ПДР

З 1 січня 2022 року почала діяти поправка до Закону про дорожній рух, згідно з якою розміри штрафів у Польщі буде збільшено. Закон також запроваджує пенсію по інвалідності для сімей людей, які загинули у дорожньо-транспортній пригоді, якщо вона буде визнана наслідком умисного злочину.

 

Для перевізників однією з найважливіших змін стане посилення покарань за маніпуляції з тахографом, яке може призвести до втрати водійських прав терміном на 3 місяці.

 

Також доведеться ставитись серйозніше до заборон на обгін, включаючи заборони на обгін вантажівок на автомагістралях. Мінімальний штраф за це порушення становитиме 1 тисячу злотих (близько 220 євро). За повторне порушення протягом двох років розмір штрафу збільшується вдвічі.

 

Крім того, підвищується нижня межа штрафів за деякі категорії правопорушень. Наприклад, керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння загрожує грошовим стягненням у розмірі не менше 2,5 тисячі злотих (близько 545 євро).

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.