Завантаження...

У Польщі подорожчав проїзд по трасі А4

У Польщі подорожчав проїзд по трасі А4

Із 1 жовтня змінинися тарифи на проїзд за маршрутом Катовіце - Краків. Чинна до цього моменту пільга на автоматичні платежі тепер доступна тільки для легкових автомобілів, і знижка для машин 2 і 3 категорій знизиться з 15 до 13 злотих (3,3 - 2,8 євро).

 

Таким чином, з 1 жовтня дорожні збори на трасі A4 становлять:

 

22 злотих (4,8 євро) - для транспортних засобів категорій 2 і 3 (автомобілі з двома осями, принаймні одна з яких обладнана здвоєними колесами; з двома осями з причепом; з трьома осями; з двома осями, принаймні одна з яких обладнана двоколісним причепом);


35 злотих (7,7 євро) - для транспортних засобів категорій 4 і 5 (автомобілі з більш ніж трьома осями; з трьома осями з причепом, більше ніж з трьома осями з причепом, розміри, навантаження на вісь або вага яких перевищують норми, зазначені в ПДР).


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.