Завантаження...

У Німеччині вирахували задоволення далекобійників роботою

У Німеччині вирахували задоволення далекобійників роботою

У Німеччині вирішили перевірити, де живуть найбільш задоволені водії вантажівок і чи пов'язане задоволення з їхньою зарплатою.

 

У період з грудня 2020 року по травень 2021 року компанія JOBMATCH.ME опитала понад 600 водіїв вантажівок. Основною метою дослідження було з'ясування того, наскільки задоволені водії вантажівок своєю роботою. Також з'ясовувалося, наскільки робота відповідає життю.

 

Робота повинна бути не просто гарною, вона повинна відповідати життю. Ця так звана підгонка важлива для індивідуального задоволення від роботи. Багато професійних водіїв обрали свою професію з ентузіазму, і вони в основному люблять свою діяльність. Однак часто можна почути, що умови роботи погані або просто не підходять для життя. Тоді втрачається любов до роботи, і водіння перестає приносити задоволення.

 

Щоб розуміти, про що йдеться, наведемо такий приклад. Для чоловіків і жінок робота далекобійника на міжнародних рейсах може бути дуже напруженою через розлуку з сім'єю. Пропуск важливих подій, наприклад, таких як дні народження, через те, що вони перетинаються з необхідністю їхати в рейс, означає стрес і розчарування для всієї родини. Це часто призводить до незадоволення роботою, яка не відповідає поточній життєвій ситуації.

 

Звідси можна зробити висновок, що для задоволення від роботи водія вантажівки дуже важливі його відповідність роботі і поточному етапу життя. Зміна рейсу може зняти стрес і зробити роботу більш цікавою.

 

Безсумнівно, деякі стресові фактори для водіїв вантажівок можна зменшити, змінивши рейси або планування змін. Однак залишається ще один дуже важливий момент - рівень оплати. Робота може приносити задоволення і виконуватися з ентузіазмом тільки в тому випадку, якщо зарплати вистачає на життя. Екзистенційні страхи або фінансові переживання - отрута для кожного співробітника. Отже, адекватна оплата є наріжним каменем задоволення. Середня зарплата водіїв вантажівок варіюється по Німеччині залежно від регіону і федеральної землі.

 

Щоб дізнатися, наскільки задоволені професійні водії Німеччини, платформа JOBMATCH.ME провела опитування серед водіїв вантажівок. Професійним водіям давали відповіді за шкалою від «задоволений» до «незадоволений». Шкала оцінок варіювалася від 100 (дуже задоволений) до 0 (дуже незадоволений). Водії, які отримали задоволення 50 балів і вище, вважалися радше задоволеними своєю роботою. Ті, хто менше 50 - радше незадоволеними.

 

Найбільш задоволеними виявилися професійні водії федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія з результатом 59 балів. До того ж їх середня заробітна плата була найвищою в Німеччині - 2742 євро на місяць до вирахування податків.

 

Найбільш незадоволеними своєю роботою виявилися водії вантажівок з Саара - 25 балів. Аналіз даних, проведений JOBMATCH.ME, показав, що водії в Саарі особливо сильно постраждали від кризи, викликаної пандемією коронавірусу. Порівняно з 2020 роком їхня заробітна плата знизилася в середньому на 200 євро, що є найвищим показником в галузі в Німеччині.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.