Завантаження...

У Німеччині почнуть випускати вантажні далекобійні дрони

У Німеччині почнуть випускати вантажні далекобійні дрони

Безпілотні літальні апарати будуть виготовляти на заводах у Німеччині. Особливості даної моделі полягають у великій відстані, яку вона здатна подолати без проміжних посадок. Йдеться про 2500 кілометрів, говорять розробники. При цьому дрон перевозитиме на своєму борту до 350 кг вантажу.

 

У компанії Dronamics також повідомили, що серійне виробництво таких БПЛА розпочнеться у 2023 році. На думку фахівців, вихід на ринок дронів цього класу призведе до значних змін у логістиці доставки невеликих партій вантажу на значні відстані. Фактично безпілотник здатен перелетіти мало не через увесь Європейський Союз. А досі дрони пробували лише на останній милі.

 

Зараз Dronamics розробляє комерційне обґрунтування для своїх нових безпілотників. Незабаром може з’явитися ціла авіакомпанія, в якій не працюватиме жоден пілот. Натомість підприємство зможе пропонувати послугу доставки у той самий день, оминаючи великі аеропорти з їх одвічними проблемами в обробці вантажів та високими цінами.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.