Завантаження...

У Німеччині – нові правила щодо зимових шин у вантажівках

У Німеччині – нові правила щодо зимових шин у вантажівках
Обов'язковий мінімум зимових шин у вантажівці збільшили

Із липня в Німеччині діють нові правила, згідно з якими вантажні автомобілі повинні будуть мати зимові шини не тільки на колесах на ведучих осях, але і на рульових осях. Оператори автопарків, які планують придбати нові шини на наступний зимовий сезон, повинні взяти до уваги нові правила. 

 

Нова вимога поширюється на вантажівки категорій N2 і N3 (з РММ понад 3,5 т). Відповідно до цієї постанови зимовою шиною вважається шина з символом гори і сніжинки.

 

У Німеччині, на відміну від Австрії, де зимові шини є обов'язковими з 1 листопада по 15 квітня, зимові шини необхідні, коли цього вимагають погодні умови. 

 

Нагадуємо, які штрафи стягують у Німеччині за недотримання правил щодо зимових шин:


 - 60 євро за відповідні шини,

 - 80 євро за блокування / порушення руху через невідповідні шин, 

- 100 євро за спричинення небезпечної ситуації через невідповідні шин, 

- 120 євро за спричинення ДТП через невідповідні шин плюс 1 штрафний пункт.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.