Завантаження...

У Німеччині газові вантажівки позбавлять знижки на дорожній збір. Не всі...

У Німеччині газові вантажівки позбавлять знижки на дорожній збір. Не всі...

Із 1 жовтня 2021 року поза заводом (додатково) переобладнані великовантажні автомобілі з газовими установками і резервуарами для природного газу повинні будуть платити дорожні збори в Німеччині.

 

Тільки автомобілі, обладнані заводом-виготовлювачем і притім на природному газі (КПГ, СПГ або двопаливний СПГ / дизельний двигун) та затверджені відповідно до Постанови (ЄС) № 595/2009, будуть звільнені від плати за проїзд. Це означає, що автомобілі мають відповідати стандарту викидів вихлопних газів Євро 6.

 

Існує висока ймовірність того, що після вступу в силу нових правил німецькі інспекційні служби зажадають пред'явити документ, виданий виробником транспортного засобу, який підтверджує, що він був оснащений резервуарами для природного газу на заводі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.