Завантаження...

У МІУ пояснили, які переваги отримає Україна від статусу кандидата на членство у ЄС

У МІУ пояснили, які переваги отримає Україна від статусу кандидата на членство у ЄС

За заявою Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, рішення Європейської Ради є показником підтримки нашої країни у війні проти РФ, а також демонструє оцінку європейськими колегами наших реформ на шляху до стандартів ЄС.

 

У транспортній сфері статус кандидата надає такі переваги:

- посилення ролі України як логістичного хаба Східної Європи;

- доступ до структурних фондів Євросоюзу;

- відкриття нових інвестиційних можливостей для компаній ЄС щодо розвитку транспортної інфраструктури;

- доступ залізничних підприємств країн-членів ЄС до ринку залізничних перевезень в Україні.

 

У МІУ пояснили, що згідно з правилами ЄС, після набуття статусу кандидата Єврокомісія пропонує державі-кандидату рамкові переговори, які за умови погодження всіма членами ЄС відбуваються на двосторонніх міжурядових конференціях. За підсумками цих переговорів, а також за результатами оцінки Євросоюзом проведення необхідних для вступу реформ державою-кандидатом може бути ухвалено рішення щодо підписання договору про вступ держави-кандидата до ЄС.

  Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.