Завантаження...

У Лейпцигу стартувала виставка медичної логістики

У Лейпцигу стартувала виставка медичної логістики

Фактично йдеться про форум, на який зібралися, в основному, директори, керівники лікарень та логісти, баєри та бізнес-менеджери, ІТ та технічні менеджери з німецькомовних країн. Також виставка зацікавила представників фармацевтичної галузі. 

 

Усього протягом двох днів заплановано 120 доповідей фахівців з Німеччини, Австрії, Швейцарії та Норвегії. У центрі уваги вплив медичної логістики на процес лікування пацієнтів. Як повідомляє спеціально виданий прес-реліз, новими фокусами цього року є ШІ та робототехніка, автоматизація та стійкість. Загалом діапазон тем розширено від закупівель до внутрішніх потоків людей, матеріалів та інформації (внутрішня логістика), а також до утилізації.

 

Виставка відбувається у приміщеннях Лейпцизького торгового ярмарку.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.