Завантаження...

У країні побудують 1400 км цементобетонних доріг

У країні побудують 1400 км цементобетонних доріг

В Україні в найближчі чотири роки побудують 1400 км цементобетонних доріг.

 

Про це на форумі MINTRANS Інфраструктура Півдня України розповів директор департаменту розвитку доріг Укравтодору Андрій Івко.

 

«Насьогодні у нас близько 1% доріг державного значення в цементобетоні, але одне із завдань Укравтодору - збільшити цей відсоток до 3%. Це будуть південні напрямки, регіони - Одеса, Херсон, Миколаїв. Також це будуть дороги в порти, дороги біля кар'єрів, елеваторів, тому що там більше транспорту, який перевантажує наші дороги», - зазначив чиновник.

 

У планах Укравтодору зробити цементобетонні дороги Харків-Перещепино, Благовіщенське-Миколаїв, Одеса-Новий Буг, Бориспіль-Маріуполь.

 

На стадії будівництва або проектування знаходяться такі дороги як Дніпро-Решетилівка, Олександрівка-Миколаїв, обхід Житомира, Одеса-Південний, Одеса-Новоазовськ.

 

Івко також додав, що дорогу до Одеського порту добудують наступного року.

 

Джерело
 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.