Завантаження...

У Данії затримали фуру з модифікованим тахографом. Водій – українець

У Данії затримали фуру з модифікованим тахографом. Водій – українець

Перевищення швидкості українським далекобійником стало приводом для перевірки його вантажівки. У ході контролю данська поліція виявила такі порушення, які обернулися суттєвим штрафом та затриманням фури.

 

Про це повідомила прес-служба поліції Данії.

 

Днями співробітники підрозділу вантажних автомобілів (Tungvognscenter Syd) поліції Південно-Східної Ютландії патрулювали місто Міддельфарт, коли помітили фуру з польською реєстрацією, яка рухалася автомагістраллю зі швидкістю 92 км/год за дозволених 80 км/год.

 

Це порушення стало приводом для того, щоб перевірити вантажівку, якою керував громадянин України. Технічне обстеження показало, що тахограф у машині був модифікований так, що, крім можливості фальсифікувати записи періодів праці та відпочинку водія, дозволяв розвивати швидкість понад 90 км/год. У ході особистого огляду водія виявили потужний магніт, який можна використовувати для маніпуляцій аналоговим тахографом.

 

Співробітники Tungvognscenter Syd зв'язалися з польською транспортною компанією та описали ситуацію. Перевізник погодився з висунутими звинуваченнями, але заявив, що наразі не може сплатити заставу в рахунок штрафу у розмірі 70 тис. данських крон (приблизно 9,4 тис. євро). З цієї причини сідельний тягач був затриманий і скерований на спеціальний паркінг. Польському перевізнику доведеться власним коштом знайти вантажівку, щоб закінчити доставку вантажу.

 

Згідно з заявою поліції, долю українського водія буде вирішено пізніше на судовому засіданні, де, крім штрафу, буде оформлено заборону на керування транспортними засобами.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.