Завантаження...

У 2022 році морський транспорт втратив рекордно низьку кількість контейнерів

У 2022 році морський транспорт втратив рекордно низьку кількість контейнерів

Усього за минулий рік глобальне судноплавство перемістило водами Світового океану 250 мільйонів контейнерів. Сукупна вартість вантажу у них оцінюється приблизно у 7 трильйонів доларів США. Отже, втрати становлять лише 0,00026%.

 

Також аналітики нагадують, що протягом 15-річного періоду спостережень морський транспорт щороку втрачав 1566 контейнерів. А за три роки перед 2022-му показник зріс до 2301. 

Найбільш відомими випадками стало затоплення контейнеровоза MOL Comfort у 2013 році, падіння багатьох контейнерів з Rena, коли корабель сів на мілину у 2011 році, а також інциденти 2020 та 2021 року з суднами ONE Apus і Maersk, коли за один раз було втрачено по 1800 та 750 контейнерів відповідно. 

 

За словами експертів, безпека контейнерних перевезень багато в чому залежить від погоди у відкритому морі. Однак компанії-перевізники за останні роки зробили чимало для того, щоб зменшити кількість втрачених контейнерів до мінімуму. Минулого року це вдалося якнайкраще. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.