Завантаження...

Тюрма за чужу тахографічну картку можлива! Рішення іспанського суду

Тюрма за чужу тахографічну картку можлива! Рішення іспанського суду
Один водій та дві картки на його ім’я, - це повідомлення ITD про дуже винахідливого жителя Литви

Суд у Таррагоні, Іспанія, виніс знакове рішення щодо маніпуляцій робочим часом. Він підтвердив, що використання чужої картки водія може каратися позбавленням волі.

 

Справа стосувалася водія, якого спіймали на використанні чужої картки. Прокуратура вважала це злочином, що є фальсифікацією документації та підпадає під кримінальний кодекс. Це карається позбавленням волі на строк від 6 місяців до 3 років. 12-місячне відлучення від професії також можливе не лише для водія, а й для перевізника.

 

Однак адвокат відповідача подав апеляцію. Як він стверджував, використання чужої картки не було згаданим злочином, оскільки картка тахографа є приватним предметом, а не документом, що перебуває у відкритому обігу. Адвокат також підкреслив, що використання чужої картки не означає, що дані фальсифікуються.

 

Рішенням суду в Таррагоні (Audiencia Provincial de Tarragona) апеляційна скарга відхилена. Використовуючи попереднє рішення Верховного суду, суддя підтвердив, що використання чужої картки може розглядатися як злочин. Водій, про якого мова, не уникне кримінальної відповідальності і повинен заслухати вирок за кілька днів.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.