Завантаження...

Транспортні компанії: бум виплат від закордонних клієнтів

Транспортні компанії: бум виплат від закордонних клієнтів

Українські транспортні компанії, які надають послуги іноземним клієнтам, у рази наростили отримувані виплати із-за кордону - порівняно з І кварталом торік.

 

Про це свідчить дослідження компанії Payoneer щодо діяльності українців на міжнародних ринках за І квартал 2021 року.

 

"За перший квартал 2021 року українці отримали на 47% більше виплат, аніж за перші три місяці 2020 року. Розвиток діджитал-економіки лише набирає обертів", - заявив генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов.

 

"Якщо порівнювати результати українців впродовж перших трьох місяців 2020 та 2021 років, то найвищий приріст у стримерів - зарахування від live-трансляцій зросли на 1071%, або майже у 12 разів.

 

Транспортні компанії отримали на 703% більше виплат, креатори на соціальних платформах - на 140%", - додали в Payoneer.

 

При цьому, у І кварталі 2021 року онлайн-викладачі отримали на 63% більше виплат, ніж у І кварталі 2020-го. 

 

Зарахування українським фрілансерам також зросли - на 23%.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.