Завантаження...

ТОП-10 країн за зарплатами далекобійників

ТОП-10 країн за зарплатами далекобійників

Галузеве видання Freight Waves провело дослідження, щоб дізнатися скільки заробляють водії вантажівок по всьому світу. У ТОП-10 країн з найвищими з/п далекобійників увійшли 7 європейських держав.

 

Водії вантажівок допомагають підтримувати безперервність товарних потоків по всьому світу і можуть на цьому добре заробляти. Однак розмір заробітної плати далекобійників постійно коливається, через що складно визначити точний діапазон доходу, який професійний водій може отримати в конкретний рік.

 

За даними Бюро статистики праці США, в 2020 році середня заробітна плата водіїв вантажівок склала трохи більше $47 тис. на рік. При цьому водії, які займаються спеціалізованими перевезеннями для великих компаній, можуть заробляти від $70 тис. до $100 тис. на рік. У цьому випадку розмір доходу буде залежати від типу вантажу, що перевозиться, пробігу, наявних дозволів та досвіду.

 

У Канаді середня зарплата далекобійників становить близько $43 тисяч. Водії, які виконують перевезення вантажів по обледенілих дорогах країни, є одними з найбільш високооплачуваних у світі - їхній середній дохід досягає $ 100 тис. на рік.

 

За даними Мексиканської інституту соціального забезпечення, місцеві далекобійники отримують найнижчу середню зарплату в Північній Америці: близько $ 13,8 тис. на рік.

 

У Бразилії, найбільш економічно розвиненій країні Південної Америки, середня зарплата водіїв вантажівок становить від $6 тис. до $10 тис. на рік.

 

У Китаї, економіка якого є однією з найбільших в світі, водіям вантажівок платять в середньому від $15 тис. до $ 17 тис. на рік.

 

Весь ТОП-10 країн з найвищою зарплатою водіїв вантажівок (в доларах США):

1. Швейцарія: $ 70. 452
2. Австралія: $ 53 951
3. Бельгія: $ 50 462
4. Норвегія: $ 47 572
5. США: $ 47 130
6. Німеччина: $ 46 871
7. Нідерланди: $ 46 865
8. Австрія: $ 46 217
9. Канада: $ 43 445
10. Швеція $ 42 751

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.