Завантаження...

Техпаспорт із додатку "ДіЯ" тепер можна передати іншому водію

Техпаспорт із додатку "ДіЯ" тепер можна передати іншому водію
Техпаспорт у "Дії" тепер може мати не лише власник, а й фактичний користувач авто

Кабінет Міністрів 30 вересня ухвалив постанову, якою дозволив зареєстрованим фактичним користувачам авто користуватися електронним свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу в мобільному додатку "Дія".

 

Раніше в мобільному додатку  "Дія" свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) відображалися тільки у власників автомобілів.

 

"Тепер своїм техпаспортом можна поділитися з іншим водієм. Для цього в кабінеті водія потрібно призначити належного користувача. Після того, як власник авто підтвердить користувача, в іншого водія в "Дії" відобразиться свідоцтво на керування транспортним засобом", - повідомили в Мінцифри.

 

Відзначається, що проект реалізується Міністерством цифровий трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ України.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.