Завантаження...

Тарифи на вантажні перевезення у Європі зросли до рекордного рівня

Тарифи на вантажні перевезення у Європі зросли до рекордного рівня

Європейські тарифи на автомобільні перевезення досягли історичного максимуму на тлі загальноєвропейської нестачі водіїв та зростання цін на пальне.

 

Згідно з щоквартальним дослідженням компаній Transport Intelligence (TІ), Upply та IRU, у 3-му кварталі 2021 року  індекс так званого Європейського індикатора тарифів на автомобільні вантажоперевезення (European Road Freight Rate Benchmark) становив 107,6, що на 3,0 пункти вище, ніж у 3 кварталі 2020 року.

 

Як стверджують автори звіту, це обумовлене поєднанням стійкого економічного зростання, проблем у глобальному ланцюзі поставок, зростаючих витрат та дефіциту потужностей. Зокрема, зростають витрати перевізників, особливо на паливо та робочу силу.

 

Згідно з даними TІ та IRU, ціни на дизельне паливо в Німеччині на 38,5% вищі порівняно з 3 кварталом 2020 року. Цей відсоток варіюється в різних європейських країнах, але завжди залишається вищим за 20%: +26,6% у Великобританії, +25,2% в Іспанії, +23,5% у Франції та +20,6% – в Італії.


Очікується, що у 4 кварталі 2021 року тарифи продовжать зростати, оскільки попит збільшується, а пропускна спроможність залишається обмеженою.

 

«У третьому кварталі 2021 року ми почали спостерігати появу «тріщин» у ланцюжках поставок по всій Європі, оскільки поєднання проблем із попитом та пропозицією вплинуло на рух товарів у регіоні. Ці проблеми були більш виражені в окремих регіонах, зокрема у Великобританії, що призвело до підвищення тарифів», – прокоментував Нік Бейлі, керівник відділу досліджень компанії TІ.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.