Завантаження...

Та його не спинити! Ілон Маск розробляє підземні вантажоперевезення

Та його не спинити! Ілон Маск розробляє підземні вантажоперевезення

Компанія американського бізнесмена Ілона Маска Boring Company планує зайнятися вантажоперевезеннями під землею.

 

Про це повідомляє Bloomberg.

 

На підприємстві розробили концепцію двосмугового тунелю діаметром 6,4 м, в якому вантажі можна перевозити в контейнерах.

 

Ці контейнери, висотою близько трьох метрів, транспортуватимуть на спеціальній платформі, що функціонує на акумуляторах.

 

До речі, влітку минулого року компанія Ілона Маска отримала замовлення на будівництво в Південній Каліфорнії тунелю до аеропорту. Навіть вже втілені насьогодні технології підземного будівництва у мільярдера-інноватора виявились значно економічнішими за технології традиційних конкурентів на цьому ринку.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.