Завантаження...

Сухі резервуари на тисячах АЗС. Бракує водіїв автоцистерн

Сухі резервуари на тисячах АЗС. Бракує водіїв автоцистерн

Водіїв танкерів британської армії приводять у стан готовності для розгортання у разі необхідності для доставки палива будь-куди, де воно найбільше потрібне, і забезпечення високих запасів палива.

 

Військові водії тепер будуть проходити спеціальну підготовку перед розгортанням, що дозволить їм безперешкодно працювати з промисловістю і впоратися з тиском в ланцюжку поставок.

 

Кілька днів поспіль на АЗС спостерігаються великі черги і панічне скуповування пального. Проблема виникла через нестачу водіїв, які доставляють пальне з великих терміналів. 


Асоціація роздрібних торговців бензином (PRA), яка представляє більшість бензозаправних станцій у Британії, підрахувала, що від 50 до 90 відсотків з них порожні. 90% заправних станцій, які вона подає, або близько 5500, заявили про те, що у них повністю закінчилося паливо. Деякі АЗС повідомили про 500-відсоткове збільшення попиту. 

 

В уряді кажуть, що немає ніяких проблем з паливом, питання тільки в тому, щоб доставити його на заправки.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.