Завантаження...

Ставки контейнерного фрахту різко злетіли

Ставки контейнерного фрахту різко злетіли

За останній тиждень індекс Drewry World Container Index для головних трейдерів в напрямку схід-захід, що зв'язують США, Європу і Азію, збільшився на 7% - до $ 6136 за 40-футовий контейнер (FEU).

 

При цьому ціна доставки одного FEU за місяць зросла в середньому на 25%.

 

Найбільше на тиждень подорожчали перевезення на напрямку Шанхай-Роттердам. На цьому маршруті розцінки досягли $ 10 000 за FEU (+ 10%). За місяць цей показник зріс на 26%.

 

Найбільше зросли ціни на маршрутах з Китаю в бік портів східного узбережжя США - на 33% і в зворотному напрямку - на 40%. Однак за минулий тиждень ці два субіндекси продемонстрували скромне зростання на 4,7% і 3,9% відповідно.

 

Суб-індекси для маршрутів, які перетинають Атлантичний океан за тиждень не змінилися. Але за місяць середня вартість доставки одного FEU з Роттердама в Нью-Йорк збільшилася на 35%, з Нью-Йорка в Роттердам - на 14%.

 

На ринку контейнерів ставки фрахту з кінця 2020 року демонструють різке зростання.
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.