Завантаження...

Стартував мультимодальний маршрут Туреччина-Україна-Литва-Польща

Стартував мультимодальний маршрут Туреччина-Україна-Литва-Польща

Перша партія контейнерів для перевезення за новим мультимодальним маршрутом Туреччина-Україна-Литва-Польща вирушила з порту Чорноморськ.

 

Про це повідомив керівник Департаменту організації роботи портів ДП ​​«Адміністрація морських портів України» (АМПУ) В'ячеслав Вороний.

 

Нещодавно в Україні почав роботу новий Мультимодальний маршрут перевезень контейнерів - з порту Карасу (Туреччина) поромом в порт Чорноморськ, далі по залізниці на логістичний термінал Славкув (Польща), і далі автомобільним і залізничним транспортом товари можуть доставлятися в будь-яке місто Європи. З поромного терміналу порту Чорноморськ до Туреччини відправлено 25 контейнерів - це тестова партія, яка очікує завантаження в Туреччині. Тривалість перевезення Карасу-Славкув становить чотири доби, орієнтовна вартість перевезення одного контейнера - € 1,5 тис.", - повідомив В'ячеслав Вороний під час Українського портового форуму (UPF2021).

 

Запуск цього мультимодального маршруту здійснюється в три етапи. На першому етапі буде забезпечено перевезення одного маршруту на тиждень обсягом близько 50 TEU. Другий етап буде передбачати два маршрути на тиждень.

 

Третій етап передбачатиме можливість проходження по цьому маршруту як контейнерів, так і автомобільних причепів без тягача. На паром в порту Карасу буде завантажуватися тільки причіп, а тягач залишатися на території Туреччини. У порту Чорноморськ із застосуванням технологічного транспорту причіп буде перевантажений на залізничні платформи для доставки на станцію Славкув, де він або зможе продовжити рух на залізничних платформах по шляхах європейського стандарту, або буде переміщений шляхом причеплення до тягача, який його чекає.

 

Термін доставки в північні порти Європи через Чорноморськ порівняно з маршрутом через Адріатичне море з використанням порту Трієст однаковий, але має значно меншу вартість, а саме якщо порівнювати маршрут з Карасу в Гамбург, Росток або Гданськ - через Україну вартість становитиме близько € 2, 9 тис., а за аналогічним маршрутом через Адріатичне море - близько € 3,5 тис.", - підкреслив Вороний.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.