Завантаження...

США ухвалили будівництво інфраструктури на... 1,2 трильйона доларів

США ухвалили будівництво інфраструктури на... 1,2 трильйона доларів
ФОТО: ALEX BRANDON/ASSOCIATED PRESS/EAST NEWS

"Ми зробили те, що давно назріло, про що вже давно говорили у Вашингтоні, але насправді так і не було зроблено", – так президент США Джо Байден відреагував на свою найбільшу перемогу на посаді. 

 

Після місяця надскладних перемовин 5 листопада Конгрес все-таки ухвалив інфраструктурний план Байдена вартістю 1,2 трильйона доларів. 

 

Сам Байден називає інфраструктурний план "планом демократів для відновлення Америки". Інфраструктурний план передбачає створення великої кількості робочих місць, значні інвестиції в дороги, мости, залізниці, інтернет тощо.

 

Якщо ж говорити мовою цифр, то бюджет розділено таким чином: дороги, мости, великі проєкти ($110 млрд), пасажирські та вантажні залізниці ($66 млрд), громадський транспорт ($39 млрд), аеропорти ($25 млрд), портова інфраструктура ($17 млрд), програми безпеки на транспорті ($11 млрд), електромобілі ($7,5 млрд), автобуси та пороми з нульовими викидами та низькими викидами ($7,5 млрд), ревіталізація існуючої транспортної інфраструктури ($1 млрд), широкосмуговий інтернет ($65 млрд), енергетична інфраструктура ($73 млрд), чиста питна вода ($55 млрд), видалення забруднення з води та ґрунту ($21 млрд).


 
Говорячи про ефект від реалізації плану, президент Байден зазначив, що "ймовірно, ефект почне відчуватися протягом наступних двох-трьох місяців, коли ми розпочнемо будівництво, але це великі інвестиції у конкуренцію з Китаєм.

 

Великий інфраструктурний план має вирішити глобальну проблему порушення ланцюгів постачання та запобігти збільшенню цін та створенню дефіциту на певні групи товарів, особливо перед святами.

 

Міністр транспорту Піт Буттіджедж додає: це не просто короткостроковий законопроєкт про стимулювання, а стратегічний план розвитку держави.

 

Сам план фінансуватиметься кількома способами, включаючи перепрофілювання невитрачених коштів на екстрену допомогу від пандемії COVID-19 та посилення податкового забезпечення криптовалют. 

 

Разом із тим, відповідно до прогнозу експертів, протягом наступних 10 років цей законопроєкт додасть близько $256 мільярдів до прогнозованого бюджетного дефіциту.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.