Завантаження...

Сім відмінностей якісного контейнера від «одноразового»

Сім відмінностей якісного контейнера від «одноразового»

Це означає, що, зекономивши кошти при купівлі, ми можемо значно переплачувати у перспективі. Експерт називає сім питань, які покупець має поставити перед прийняттям рішення?

 

1. Якою є вага контейнера? Надто легка тара – це очевидна ознака низької якості. Наприклад, 2185 кг – це нормально, а 2040 кг – виробник, мабуть, зекономив на металі.

 

2. Яка товщина даху? Річ у тому, що надто тонка покрівля швидко проіржавіє, тож у перспективі буде пошкоджено і вантаж, який знаходитиметься усередині. Норма – 2 мм, а 1,6 мм – замало. 

 

3. Якої товщини бічні панелі? Проблема проявляється так само, як у попередньому пункті. Тож на зовнішньому боці має бути 2х2,0 мм, а зсередини – 3х1,6 мм. 

 

4. Наскільки великим є корисне навантаження на підлогу? Експерт не радить купувати контейнер, підлога якого витримує менше 5460 кг, але добрий контейнер витримує 7260 кг.

 

5. Як довго протримається фарба? Запитайте у продавця, яку він дає гарантію. Правильний термін – 5 років, а не 2-3, як у дешевої тари. 

 

6. Який склад зовнішньої фарби? Норма така: цинковий праймер має бути 30 мікрон, середній шар 40 мікрон і верхній шар 40 мікрон.

 

7. Які особливості має контейнер? Переважно саме через особливості контейнер можуть оцінювати дорожче або дешевше. Мова може йти про запатентовані двері, що легко відкриваються, з прогумованими ручками, мастильні фітинги на дверних петлях, ручки з високим замком, встановлений замок, чотири вентиляційні отвори з кожного боку або кишені для вил.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.