Завантаження...

Швейцарія теж вирішила заборонити відпочинок у кабіні

Швейцарія теж вирішила заборонити відпочинок у кабіні

З 1 січня 2022 року далекобійники більше не зможуть проводити щотижневий відпочинок в своєму вантажному транспортному засобі на території Швейцарії.

 

Нагадаємо, насьогодні заборона на проведення 45-годинного відпочинку в кабіні фури при виконанні міжнародних автомобільних перевезень діє в Бельгії, Італії, Нідерландах, Німеччині, Франції та в деяких випадках також у Великобританії.

 

Штраф за порушення заборони чималий: в Бельгії він становить 1,8 тисячі євро, у Франції - близько 2,3 тисячі євро, при цьому загальна сума може досягти навіть 30 тисяч євро. У Німеччині за таке правопорушення далекобійник може отримати 500 євро штрафу, а перевізник - 1,5 тисячі євро. В Італії - від 400 до 1 700 євро, у Великобританії штрафують виключно водіїв, які проводять тижневий відпочинок в вантажівці, припаркованій в забороненому місці - близько 350 євро.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.