Завантаження...

Щоб обдурити WIM-систему, порушник використав чужий номерний знак

Щоб обдурити WIM-систему, порушник використав чужий номерний знак

Порушник, проїжджаючи через WIM-рамку на автомобілі марки RENAULT, використав чужий державний номерний знак. За кількасот метрів водія зупинили інспектори «Укртрансбезпеки», які проводили спільний рейд із патрульною поліцією.

 

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік зізнався, що закрив свій номерний знак навмисне, знаючи про навантаження автомобіля. Фактична загальна маса вантажівки становила 46,88 тонн за допустимих для такого типу авто 42 тонни, що перевищує норму на 11,6%. Поліція винесла ухвали про сплату штрафу за ухилення від проходження габаритно-вагового контролю сумою в 51 тис. грн та за порушення вимог законодавства про використання номерних знаків транспортного засобу – 17 тис. грн. Таким чином, порушник заплатить за хитрість, що «невдалася», 68 тис. грн.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.