Завантаження...

Німці штрафують східноєвропейських водіїв легше, ніж своїх

Німці штрафують східноєвропейських водіїв легше, ніж своїх

Правоохоронні органи Німеччини зазвичай виписують водіям зі східноєвропейських країн від 25 до 50 відсотків штрафу, який за таке ж правопорушення отримують їхні західноєвропейські колеги.

 

Німецькі журналісти з онлайн-ресурсу dvz.de дослідили список BAG, в якому ці країни повинні отримувати менші штрафи за ті самі правопорушення, що і їхні колеги-водії вантажівок із Заходу. Як наслідок, багато суперечок щодо списку виникло в Німеччині, мовляв, йдеться про нерівне ставлення.

 

Übersicht über Nationalitäten und Staatenabschläge  - це список із загальною кількістю 185 країн, 21 з яких отримує штрафи зі знижкою. Сім країн є членами ЄС, серед них: Польща, Чехія, Угорщина та Хорватія отримують по 25%, Болгарія, Литва та Латвія по 50%.

 

Водії вантажівок з бідного Азербайджану також мають полегшення, вони повинні сплатити лише 50% штрафу з тарифу. Те саме стосується Албанії, Монголії, Казахстану та Білорусі. Список наведений у 2017 році і застосовується донині.

 

Пороговий рівень знижки діє від суми, що перевищує 250 євро. В інструкції зазначено, що має бути врахована винність водія, якого спіймали в порушенні, а також економічне становище відповідної особи.

 

Організація німецьких перевізників BGL збентежена таким станом речей. Представник BGL Дірк Енгельгардт коментує: “Насправді немає нічого поганого в тому, щоб врахувати економічні можливості даного водія. Однак питання полягає в тому, чи є знижка в розмірі 25 або навіть 50 відсотків доречною... BGL вимагає ретельного вивчення програми та її верифікації".

 

Журналісти dvz.de не повідомили, чи діють знижки на штрафи для водіїв з України, однак, виходячи з логіки документа, найімовірніше, наша країна теж входить до переліку країн з послабленнями.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.