Завантаження...

SHELL сторила мегаватну "зарядку" для електровантажівок

SHELL сторила мегаватну "зарядку" для електровантажівок

Нова зарядна станція у кампусі Energy Transition Campus Amsterdam (ETCA) фактично вирішує усі проблеми з електричними вантажівками, оскільки її потужність досягає одного мегавату, а це дозволяє дуже швидко заряджати найбільш ємні акумулятори.

 
Розробили цей пристрій у компанії Shell. За словами інженерів, наразі найбільші акумулятори встановлені на електричних вантажівках Volvo. Батареї зберігають до 540 КВт.год енергії. Отже, з новою станцією зарядити їх можна менше ніж за годину. 

 

Перша нова зарядна станція уже введена в експлуатацію. Після урочистого відкриття вона навіть зарядила надпотужний акумулятор баржі, яка має електричний привід та займається транспортуванням какао-бобів у район Амстердама. 

 

Зарядний пристрій підключено до мікромережі ETCA, яка складається з приблизно 3600 сонячних панелей і акумуляторних батарей.

 

Забезпечення величезних потреб у електроенергії для повністю електричних вантажівок стане головною проблемою протягом наступних десятиліть, попереджають експерти. Струму від мережі загального користування просто на всіх не вистачить. Тому надпотужні зарядні станції потребуватимуть також і власної генерації електроенергії.

 

Цікаво, що донедавна Daimler Trucks та деякі інші виробники віддавали перевагу водню, навіть критикуючи ідею електровантажівок для далеких перевезень. Але згодом Daimler прийняв подвійну стратегію, включивши в свою лінійку електричні моделі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.