Завантаження...

Lading став Генеральним партнером Форуму перевізників та експедиторів

Lading став Генеральним партнером Форуму перевізників та експедиторів
CEO Lading LLC Андрій Федоренко розповів про переваги онлайн платформи
 
 

25 червня у Київському Гольф Центрі відбулася важлива галузева подія – Всеукраїнський Форум автоперевізників та експедиторів.

 

Незважаючи на ситуацію в країні, бізнес прагне розвиватись і доказом є понад 100 учасників Форуму від компаній, які прагнули першими дізнатися про нові можливості та виклики 2020–2021 років у сфері перевезень.

 

Форум виправдав очікування:


🎯 15 найактуальніших тем у сфері перевезень
🎯 4 паралельні потоки панельних дискусій
🎯 20 спікерів з багатим практичним досвідом

 

Організатор заходу Kyiv Logistics School щиро дякує за активну участь та підтримку заходу Генеральному Партнеру – першій цифровій біржі вантажів Lading.eu – та іншим компаніям-спонсорам і учасникам.

 

CEO Lading LLC Андрій Федоренко відкрив Форум разом із директоркою KLS Вірою Добачевською та презентував можливості новітнього логістичного сервісу у тематичному блоці "Автоматизація у перевезеннях".

 

Джерело: Lading.eu

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.