Завантаження...

Середній бізнес відстає в автоматизації логістики від великого

Середній бізнес відстає в автоматизації логістики від великого
Навіть у Німеччині проникнення нових технологій дуже нерівномірне
 

Середній бізнес суттєво відстає за рівнем автоматизації логістичних процесів від представників великого бізнесу. До такого висновку дійшли у швейцарській компанії Interroll, яка провела дослідження у Німеччині. На думку фахівців, якщо проблема автоматизації гостра на такому розвинутому ринку, то в інших країнах ситуація має бути ще гіршою.

Виявляється, навіть не кожна п’ята компанія досягає рівня 75% автоматизації внутрішнього матеріального потоку. Interroll провів дослідження 200 підприємств з різних галузей з середнім обсягом виробництва та кількістю працівників від 50 до 500 осіб. 

Середній рівень автоматизації у таких компаніях становив 53%. Лише 19% могли похвалитися автоматизацією внутрішньої логістики на 75% та більше. Але 9% не досягають показника навіть у 25%, їх менеджмент неохоче розглядає перспективи розвитку автоматизації. 

Також аналітики Interroll з’ясували, що майже у половини компаній з рівнем автоматизації внутрішньої логістики менше 50% кількість помилок та збоїв удвічі більша, ніж у решти. 40% представників середнього бізнесу запроваджують неякісні програмні продукти, через що автоматизація стає неефективною. 32% мають неправильно налаштовані системи автоматизації. 

61% респондентів відповіли, що мають намір запроваджувати на своєму виробництві перевірені продукти, які уже добре зарекомендували себе в інших компаніях. 67% відповіли, що готові розглядати питання автоматизації процесів, якщо матимуть прогнозовані витрати на обслуговування систем. 
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.