Завантаження...

РуZZкі вантажівки не впустять у Норвегію. Але є "але"

РуZZкі вантажівки не впустять у Норвегію.  Але є "але"

Норвегія закриває свої кордони й порти для російських вантажівок,суден і кораблів, приєднавшись до санкцій, запроваджених Європейським Союзом через війну в Україні. Російський вантажний транспорт не зможе заходити до Норвегії. 


Щоправда, російські рибальські судна, які часто висаджують свій улов в портах на півночі Норвегії, отримають звільнення від санкцій.


Норвегія не є членом Європейського Союзу, тому її приєднання до санкцій ЄС важливе з погляду уникнення росією обмежень в імпорті й експорті продукції (з використанням окремих держав для її ввезення й вивезення з Європи).

 

Слід, однак, зазначити. що самі саннції ЄС проти транспорту ЄС, наразі не є тотальними.

 

Нові санкції Єврокомісії містять інструменти для їх обходу — Мінінфраструктури
Єврокомісія запровадила нові санкції щодо агресора,

 

Відповідно до них увесь зареєстрований у росії та білорусі вантажний транспорт зобов'язаний був залишити територію Євросоюзу до 16 квітня. Мінінфраструктури України визнало, що ці рішення вдарять по економіці окупанта. Однак залишається низка винятків, які створюють можливості для обходу санкцій.


Зокрема, у рішенні Єврокомісії зазначено, що країни-члени ЄС можуть на власний розсуд дозволити підприємствами росії та білорусі транспортування окремих категорій вантажів, зокрема:


1) природний газ та нафта, включно з продуктами нафтопереробки, а також титан, алюміній, мідь, нікель, паладій та залізну руду;

2) фармацевтична, медична, сільськогосподарська та харчова продукція, включно з пшеницею та добривами;

3) гуманітарні вантажі;

4) окремо передбачена можливість робити виключення для російських компаній у вивезенні та передачі культурних цінностей, наданих у тимчасове користування. 

Міністерство інфраструктури наголошує, що попри повне право країн-членів ЄС робити винятки, Україна розраховує на усвідомлення наслідків непослідовності санкцій. Цивілізована Європа має нарешті позбутися залежності від російських і білоруських товарів. І цілком припинити фінансування війни в Україні.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.