Завантаження...

Розбудова пунктів пропуску й колапс портів - новини тижня

Розбудова пунктів пропуску й колапс портів - новини тижня

Там з’являться додаткові смуги, зони огляду товарів, ймовірно буде і більше змін митників, що суттєво збільшить пропускну здатність.

За прогнозами ZAMMLER GROUP товаропотік може покращитися на 15-20%. Утім, процес розбудови пункту пропуску - не швидкий, може тривати кілька місяців. Зараз на прикордонних пунктах пропуску поновилися великі черги. Перетин кордону в один бік займає 3-4 дні. І навіть для гуманітарних вантажів, котрі рухаються спеціальним коридором - це доба-півтори. 

 

Упродовж тижня погіршилася ситуація із європейськими портами, через які, зокрема, проходять й українські вантажі. Якщо раніше проблемними були румунські та болгарські гавані, а Польща могла впоратися із ситуацією швидше, то тепер від непомірної кількості вантажу захлинулися усі. Перевантаження у польських портах водії можуть чекати і до 2,5 тижнів. 

 

Побільшало вільного місця на складах у Київській області - компанії або вивезли свій товар, або розпродали залишки стоку. Майже вичерпалися запаси побутової техніки, а вона в Україну не імпортується або імпортується у невеликих кількостях. Тому деякі торговельні мережі уже заговорили про перспективу дефіциту цієї техніки. З-поміж гарних новин для складської галузі - поступове відновлення ритейлу. За даними ZAMMLER GROUP, з травня поступово виходять на ринок продавці одягу - цікавляться, замовляють прорахунки. Більш активну роботу можуть розпочати наприкінці літа, якщо ситуація у країні залишатиметься відносно стабільною. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.