Завантаження...

Російська агентура... Шпигунський скандал на заводах Scania та Volvo

Російська агентура... Шпигунський скандал на заводах Scania та Volvo

У Швеції заарештували 47-річного чоловіка, який видавав себе за консультанта. Його підозрюють у шпигунстві.

 

За інформацією агентства Reuters, чоловік, серед іншого, мав контакти в автомобільних компаніях Scania та Volvo Cars. Він добував конфіденційну інформацію, а потім передав її російському дипломату.

 

Прокурор стверджує, що 47-річного шведа схопили після того, як він отримав від російського дипломата плату в розмірі 2750 євро за надані послуги.

 

Представник Scania підтвердив, що чоловік також працював на цьому заводі вантажівок в офісі конструктора підприємства. Інформацію, отриману в результаті шпигунства, підозрюваний копіював на флешку або безпосередньо фотографував з екрана комп’ютера.


За економічне шпигунство у Швеції можуть засудити до 6 років позбавлення волі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.