Завантаження...

Реєстрації комерційних авто: жовтневий рекорд за багато років

Реєстрації комерційних авто: жовтневий рекорд за багато років

Першу реєстрацію в Україні минулого місяця пройшли 1,4 тис. нових комерційних автомобілів. Така кількість жовтневих реєстрацій нових вантажних і спецавто стала рекордною за останні вісім років, повідомляє Укравтопром.

 

Відносно торішнього показника споживча активність в цьому сегменті автомобільного ринку зросла на 11%.

 

Найкращий результат продемонструвала марка CITROEN, 410 авто якої у жовтні отримали свої перші номери. У річному обчисленні реєстрації нових комерційних автомобілів цієї французької марки збільшилися майже у 4 рази.

 

Друге місце в рейтингу у RENAULT – 155 автомобілів. Жовтневі реєстрації нових комерційних Рено зменшились на 56%.

 

Третій результат продемонструвала марка FIAT – 139 реєстрацій, що на 3% більше, ніж торік.

 

На четвертій позиції VOLKSWAGEN з 95 новими авто, що поповнили український автопарк. Порівняно з попереднім роком реєстрації нових Фольксвагенів зросли у півтора раза.

 

Білоруський МАЗ замикає лідерську п’ятірку– 63 авто (-21%).

 

Усього за десять місяців з початку року в Україні було зареєстровано 12,5 тис. нових комерційних авто. Це на 39% більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.