Завантаження...

Продажі тягачів у ЄС зростають 8 місяців поспіль

Продажі тягачів у ЄС зростають 8 місяців поспіль

У липні і серпні 2021 року кількість реєстрацій нових комерційних автомобілів в Євросоюзі знизилося на 11,9% і 5,4% відповідно. Такі дані, після літніх канікул, оприлюднила Асоціація європейських автовиробників (ACEA).

 

Однак це сталося, в основному, через зниження попиту на фургони. Результати серпня 2021 року в сегменті важких вантажівок (максимальною масою 16 і більше тонн) показали двозначне збільшення попиту - на 14,6%.

 

Тобто в цьому сегменті попит зростає вісім місяців поспіль. З січня по серпень в Європейському Союзі зареєстрували 161 581 новий великовантажний автомобіль, що на 33,1% більше, ніж за той же період 2020 року. Позитивну динаміку за вісім місяців +2021-го продемонстрували всі основні ринки ЄС: Італія (+ 39,5%), Іспанія (+ 30,6%), Німеччина (+ 19,8%) і Франція (+ 14,5%).

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.