Завантаження...

Проблема нестачі кваліфікованих водіїв вантажівок стає критичною

Проблема нестачі кваліфікованих водіїв вантажівок стає критичною

IRU провів нове опитування серед транспортних компаній 23 країн, що стосується браку професійних водіїв. За даними дослідження, у 2021 році нестача далекобійників збільшиться більш ніж на чверть порівняно з показниками 2020 року. При цьому в деяких країнах цей дефіцит буде рости набагато швидше: на 150% в Іспанії, на 175% в Мексиці і на 192% в Туреччині.

 

Майже 40% опитаних перевізників вважають, що основною причиною дефіциту водіїв в таких країнах, як Україна, Чехія, Норвегія, Румунія, Росія, Мексика є нестача кваліфікованих кадрів. Це ставить проблему дефіциту фахівців набагато вище від усіх інших факторів, таких як низька привабливість роботи в секторі, важкі умови праці і проблема залучення молоді та жінок в професію.

 

Оскільки в 2021 році очікується пожвавлення світової економіки, транспортні компанії і вантажовідправники все частіше стикаються з проблемами, викликаними нестачею водіїв, такими як зростання витрат, операційні труднощі і невдоволення клієнтів.

 

За словами генерального секретаря IRU Умберто де Претто, ситуація з водіями в цьому році гірша, ніж зазвичай, оскільки торік багато водіїв старшого віку припинили роботу, щоб не заразитися COVID-19, навчальні центри були закриті, а інші пішли з професії через труднощі й перешкоди в їхній роботі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.