Завантаження...

Прибрав вантажівку на... 1,8 тисячі євро штрафу

Прибрав вантажівку на... 1,8 тисячі євро штрафу

Наприкінці квітня український водій затіяв прибирання в кабіні своєї вантажівки, а вже через кілька днів дізнався, що за це йому доведеться заплатити 8,4 тис. злотих (понад 1,8 тис. євро).

 

Днями інспектори ITD з Любліна зупинили на національній дорозі № 12 у селі Хойно-Нове (Люблінське воєводство) фуру, що належить українській транспортній компанії. В результаті огляду з'ясувалося, що у водія при собі не було чинного поліса грін-карти (страхування відповідальності) на тягач.

 

В ході розгляду, український водій пояснив, що взяв в рейс два поліса. Перший діяв до 30 квітня 2021 року, а другий - з 1 травня 2021 року. Відсутність необхідного документа пояснив тим, що під час відпочинку в 1 травня вирішив прибрати в кабіні. Найімовірніше, під час прибирання він помилково замість старого, недійсного поліса викинув у сміття новий.


Ця безпечність обійшлася українському далекобійникові забороною на подальший рух транспортного засобу. Продовжити рейс він зможе тільки після того, як надасть діючий поліс страхування цивільної відповідальності і внесе 8,4 тис. злотих в Гарантійний фонд страхування.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.