Завантаження...

Пошта Канади витратить 1 млрд канадських доларів, щоб перейти на екологічно чистий транспорт

Пошта Канади витратить 1 млрд канадських доларів, щоб перейти на екологічно чистий транспорт

При цьому до 2030 року національний поштовий оператор пообіцяв скоротити викиди удвічі у порівнянні з 2019 роком. А стати абсолютно «чистим» поштовий транспорт Канади повинен лише до 2040 року, коли замість машин з двигунами внутрішнього згорання будуть використовувати винятково електромобілі. 

 

Одним із варіантів екологічно чистого транспортного засобу є компактний електромобіль, який представники Canada Post днями показали публіці в Оттаві. Його використовуватимуть на міських вулицях для доставки поштових відправлень, тому максимальна швидкість обмежена до 40 км/год., що дозволяє збільшити довжину пробігу на одному заряді акумулятора. 

 

У травні канадська пошта також презентувала новітню лінію для сортування посилок, яка окрім ефективної роботи вирізняється нульовим впливом на екологію. Це обладнання почне працювати уже наступного року, обіцяють представники оператора. 

 

Пошта Канади має один з найбільших автопарків у країні, понад 68 000 співробітників, значний портфель нерухомості та розгалужену мережу постачання по цілій країні, нагадав президент і генеральний директор Canada Post Даг Еттінгер. Він також зазначив, що його компаній несе відповідальність перед нинішнім поколінням людей, а також їхніми дітьми та онуками. А тому вона не шкодує коштів для зменшення впливу на екологію.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.