Завантаження...

Поромна переправа Україна–Румунія перейшла на цілодобовий режим

Поромна переправа Україна–Румунія перейшла на цілодобовий режим
До цього пором працював тільки у світлий час доби

Поромна переправа через Дунай між міжнародними пунктами пропуску Орловка (Україна) і Ісакча (Румунія) з 12 жовтня перейшла в цілодобовий режим роботи.

 

Про це компанія «Поромний комплекс Орловка» повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

До цього переправа, яку обслуговує один пором, функціонувала тільки в світлий час доби.

 

«З радістю повідомляємо, що починаючи з 12 жовтня 2020 року поромна переправа Орлівка Україна - Ісакча Румунія починає працювати цілодобово», - сказано в повідомленні.

 

Пором здійснює рейс приблизно раз на годину і може приймати до 15 вантажних автомобілів або автобусів великої місткості. Час переходу по Дунаю займає 7-8 хвилин, ще 5 хвилин йде на швартування, 5 хвилин - на вивантаження машин, 15 хвилин - на завантаження машин на пором.

 

На цей час пропускна добова спроможність переправи Орлівка-Ісакча - 200 одиниць вантажного автотранспорту, 500 легкових автомобілів і 1500 пасажирів на добу.

 

З моменту відкриття переправа між Україною і Румунією перевезла вже понад 500 вантажівок.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.