Завантаження...

Польща: вантажівкам збираються заборонити обгін на автомагістралях

Польща: вантажівкам збираються заборонити обгін на автомагістралях

Міністр інфраструктури Анджей Адамчик повідомив, що ухвалено законопроект щодо скасування плати за користування автомагістралями, які перебувають у віданні держави. Метою проекту є припинення стягування плати за проїзд автомагістралями з автотранспортних засобів, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3,5 тонни (тобто легкові автомобілі та мотоцикли) на ділянках платних автомагістралей. Він згадав такі ділянки: A2 Стрикув – Конін та A4 Вроцлав – Сосниця.

 

Проект уряду передбачає, що з липня проїзд федеральними трасами для легкових автомобілів стане безкоштовним.

Ще один важливий проект стосується заборони вантажівок обганяти інші вантажівки на швидкісних автомагістралях. За заявою влади, метою цієї ініціативи є підвищення безпеки руху.

Після оголошення владою своїх планів активісти Strajk Polskich Przewoźników додали скасування цієї ініціативи у свої вимоги.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.