Завантаження...

Польща спрощує працевлаштування для іноземців

Польща спрощує працевлаштування для іноземців

Уряд Польщі ухвалив низку нормативних поправок, завдяки яким роботодавцям, у тому числі й транспортним компаніям, уже в листопаді буде простіше працевлаштовувати громадян інших країн.

 

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі.

 

19 жовтня Рада міністрів Польщі ухвалила проект поправок до закону про іноземців. Нововведення є низкою спрощень, що стосуються видачі дозволів на тимчасове проживання та роботу для іноземців.

 

Що зміниться?

 

1. Відтепер, щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання та роботу в Польщі, не потрібно мати гарантоване місце проживання та стабільне джерело доходу. Натомість запроваджується інша вимога – іноземні громадяни повинні отримувати заробітну плату не нижчу за мінімальну.

 

2. Розшириться перелік обставин, що не потребують зміни дозволу на тимчасове проживання та роботу.

 

3. Отримання дозволів буде пришвидшене, якщо іноземець має намір працювати в організаціях, які мають особливе стратегічне значення для польської економіки.

 

4. Зміни також стосуватимуться видачі декларацій про доручення роботи іноземцю. Повідомляється, що термін дозволеної роботи збільшиться до 24 місяців.

 

5. Запроваджуються спрощення при поданні заяви на отримання Карти поляка, а також спеціальний тимчасовий регламент, який полегшить процедуру надання дозволу на тимчасове проживання та роботу у справах, відкритих до 1 січня 2021 року.

 

Нові положення Закону мають набудуть чинності через 14 днів після їх опублікування у «Законодавчому віснику».

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.